
Світильник направляючий "TOKYO" 8W 4200K білий
381,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: 017-002-0008-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник направляючий "TOKYO" 8W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 60 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 53° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 8 |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 95 мм * 115 мм * 70 мм |
| Світловий потік | 500 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 40 000 г. |
| Тип світлодіодів | COB LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381,37 ₴