
Люстра світлодіодна "VOYAGER-18" 18W 4000K (хром)
2 270,99 ₴
- В наявності
- Код: 019-041-0018-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна "VOYAGER-18" 18W 4000K (хром)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, кришталь |
| Потужність | 18 |
| Робоча напруга | 180-260V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 565 мм |
| Світловий потік | 1260 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 270,99 ₴