Люстра світлодіодна "AVATAR" 33W 4000K
5 170,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-039-0033-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра світлодіодна "AVATAR" 33W 4000K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал, кришталь |
| Потужність | 33 W |
| Робоча напруга | 180-260V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 450 мм |
| Світловий потік | 2310 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170,46 ₴