
Світильник врізний поворотний "NORA-9" 9W 6400K білий
132,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-053-0009-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний поворотний "NORA-9" 9W 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри (ДхШхВ) | d 105 мм |
| Врізний отвір | 90 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 132,17 ₴


