
Світильник накладний 600*600 SMD LED "PULSAR-48" 48W 6400K біілий
1 522,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-015-0048-050
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний 600*600 SMD LED "PULSAR-48" 48 W 6400K білий
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.
Переваги світлодіодної панелі PULSAR-48:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 48 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 3800 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 384 W |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 522,79 ₴

