
Светильник настенный "TRUVA" 8W (білий)
839,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: 029-007-0008-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник настенный "TRUVA" 8W (білий)
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED Матеріал плафона - пластик.
Переваги світлодіодної панелі TRUVA:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 100-240 B
- Потужність лампи - 8 Вт
- Колір світіння 4200K
- Світловий потік – 520 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 100х100х60 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 520 лм |
| Колірна температура | 4200К |
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 8 |
| Кут розсіювання | 180° |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм * 100 мм * 60 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,27 ₴
