
Світильник підвісний "DREAM" титановий
1 595,33 ₴
- Готово до відправки
- Код: 021-020-0001-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний "DREAM" титановий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | высота регулюється |
| Колір | титановий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм * 1000 мм + 150 мм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 595,33 ₴
