
Дімер кремовий GRANO
464,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-020300-212
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дімер кремовий GRANO - поворотний регулятор з максимальним допустимим навантаженням 800 Вт, використовується для плавного регулювання рівня освітленості або іншого навантаження в приміщенні.
Характеристики:
Ступінь захисту - IP20
Потужність навантаження – 800Вт
Серія - GRANO
Спосіб монтажу - врізний (прихований)
Тип вимикача – одинарний
Застосування - для плавного включення/вимкнення
Колір – кремовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Колір кнопки | Кремовий |
| Напруга | 250 В |
| Потужність | 800 Вт |
| Максимальне навантаження на лінію | 800 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальний струм | 10A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,14 ₴