
Світильник врізний "ZODIAC-36" 36 W 4200К
1 162,79 ₴
- Готово до відправки
- Код: 056-006-0036-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "ZODIAC-36" 36 W 4200К
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу – метал, плафон – пластиковий.
Переваги світлодіодної панелі ZODIAC-36:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Потужність | 36 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 2520 лм |
| Форма | Прямокутна |
| Колірна температура | 4200К |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Напруга мережі | 220~240 В, 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1195 см |
| Ширина | 295 см |
| Висота | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 1195 мм х 295 мм х 8 мм |
| Врізний отвір | 1195 мм х 295 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 1195 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162,79 ₴
