
Світильник LED 40W "TETRA-36" 4200К
223,39 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-003-0120-032
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник LED 40W "TETRA-36" 4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Потужність | 40 |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200 мм * 70 мм * 27 мм |
| Світловий потік | 2269 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Основні | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223,39 ₴