Підвісний лінійний світильник "FORTUNE10-80" 80W 4000K (Белый)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Тросовий підвіс в комплекті |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 80 W |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1185 мм * 100 мм * 75 мм |
| Світловий потік | 8000 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 70 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 033,12 ₴


