
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "COMBAT-250" 250 W
5 288,83 ₴
- Немає в наявності
- Код: 074-011-0250-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "COMBAT-250" 250 W
Автономний вуличний світильник із вбудованою сонячною батареєю та акумулятором. Використовується для зовнішнього висвітлення приміщень різного призначення, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, заправок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь вологозахисту - IP65. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення залежно від часу. Пульт дистанційного керування у комплекті.
Переваги COMBAT-250:
- економічність.
- автономне відновлюване джерело живлення.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Комплектація:
- світильник - 1шт.
- сонячна батарея + кабель - 1шт.
- пульт – 1шт.
- інструкція з експлуатації – 1шт.
- інструкція з встановлення – 1шт.
- упаковка - 1шт.
Без стійки у комплекті
Характеристики:
- Батарея - 5×3.2V 20Ah Lithium Iron Phosphate
- Час зарядки – 4-6 годин (сонячний день)
- Потужність - 250 W
- Світловий потік (лм) – 2400 lm
- Температура кольорів, К - 6400 K
- Ступінь захисту IP - IP65
- Колір - чорний
- Розміри (ДхШхВ) – 510мм х 127мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 250 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 12.7 см |
| Діаметр | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 510 мм х 127 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Додатково | Пульт дистанційного керування, без стійки у комплекті |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| батарія | 5×3.2V 20Ah Lithium Iron Phosphate |
| Час заряджання | 4-6 годин (сонячний день) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 288,83 ₴



