
Гірлянда вулична "CARNAVAL-F10" 10 ламп Е27 чорний (022-002-0010-010)
898,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: 022-002-0010-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гірлянда вулична "CARNAVAL-F10" 10 ламп Е27 чорний (022-002-0010-010) (лампочки в комплект не входять).
Виготовлена з якісних матеріалів, які витримають дощ чи снігопад.
Застосування:
- альтанки
- паркани
- фасади
- даху
- дерева
Комплектація:
- кабель 10м
- патрони Е27 10шт
- вилка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Режим роботи | Статичний |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 10 шт. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стан | Новий |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Довжина | 10000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | max.30 W (на 1 цоколь) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 10 м |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Додатково | 2х0,94 мм2 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898,01 ₴

