
Світильник накладний "ANDREA-20" 20W IP 54 6400K білий
1 369,71 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-066-0020-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "ANDREA-20" 20W IP 54 6400K білий
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED Матеріал плафона - пластик.
Переваги світлодіодної панелі ANDREA-20:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 170-265 B
- Потужність лампи - 20 Вт
- Колір світіння 6400K
- Світловий потік – 1700 лм
- Ступінь захисту - IP54
- Розмір - 280х280х49 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Полімер |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 175-265 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 20 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 170-265 |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 28 см |
| Висота | 4.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм х 49 мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Робоча напруга | 170 - 265 V |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 280 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369,71 ₴



