
Світлодіодний лінійний світильник "HAVZA-60" 60W (120см) 6400K 052-008-0120-020
588,74 ₴
- Немає в наявності
- Код: 052-008-0120-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний лінійний світильник "HAVZA-60" 60W (120см) 6400K 052-008-0120-020
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 60 |
| Робоча напруга | 165-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1173 мм х 40,5 мм х 72 мм |
| Світловий потік | 4620 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588,74 ₴

