
Світлодіодна люстра CONCORDE 36W 4000K чорний
4 351,21 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-053-0036-020
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра CONCORDE 36W 4000K чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 36 |
| Робоча напруга | 180-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 1040 мм x 420 мм х 20 мм |
| Світловий потік | 2160 Lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 351,21 ₴

