Світильник світлодіодний фасадний MAMBA настінний - використовується для зовнішнього декоративного освітлення під'їзних доріжок, оформлення територій кафе, ресторанів, приватних будинків, а також інших.
Корпус виготовлений з пластику.
Патрон Е27.
Як джерело світла використовується світлодіодні лампочки Е27 (у комплект не входять), максимальна потужність – 2х35Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 70 Вт |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | GU10 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Розміри | |
| Довжина | 95 см |
| Висота | 152 см |
| Ширина | 72 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 95 мм * 152 мм * 72 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500,63 ₴

