
Світильник садово-парковий стовпчик "PALMERA 2" Е27
1 298,51 ₴
- Готово до відправки
- Код: 075-018-0002-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник садово-парковий стовпчик "PALMERA 2" Е27 - використовується для зовнішнього декоративного освітлення під'їзних доріжок, оформлення територій кафе, ресторанів, приватних будинків, а також інших.
Патрон Е27 керамічний з латунними контактами та ущільнювачем з термостійкої гуми.
Світильник PALMERA 2 встановлюється на поверхню
Як джерело світла використовується світлодіодна лампочка Е27 (у комплект не входить), максимальна потужність – 60Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | Max 60W |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø90x300 mm |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Тип цоколя | E27 |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 298,51 ₴
