
Світильник світлодіодний фасадний 24W CRUZ настінний чорний
511,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-063-0024-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний 24W CRUZ настінний чорний
Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, будь-яких ґрунтових ділянок.
Ступінь вологозахисту - IP65.
Висока ефективність світлодіодів SMD LED дозволяє висвітлити необхідну територію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна гамма | Нейтральний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 4200К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 12.3 см |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розміри (ДхШхВ) | 260 мм х 123 мм х 80 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511,75 ₴
