
Світильник вмонтований PARKER-5 5W білий
406,73 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-071-0005-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вмонтований PARKER-5 5W білий 016-071-0005-010
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Ця модель має три режими роботи:
– Включено центр
– Увімкнено кільце
Переваги світлодіодної панелі PARKER-5:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – врізний
- Напруга мережі – 170-265 B
- Потужність лампи - 5 Вт
- Колір світіння 4200K
- Світловий потік – 350 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 82х82х40 мм
- Колір – білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 5 Вт/год |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 35 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 8.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | Ø68 mm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 170-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 82 |
| Тип лампи | LED додаток |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 170-265 |
| Форма | Круглий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406,73 ₴


