
Світильник під лампу MR-16, зі склом KAKTUS-R білий (вологозахищений IP65)
299,04 ₴
- Немає в наявності
- Код: 015-034-0001-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник під лампу MR-16, зі склом KAKTUS-R білий (вологозахищений IP65)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Додатково | в комплекті без патрона |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | max 50w |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 89 мм х 68 мм х 33 мм |
| Степінь захисту IP | IP 65 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,04 ₴
