
Світильник врізний "STELLA-30" (з регульованим кріплення) 30W 6400K білий
485,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-052-0030-010
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний "STELLA-30" (з регульованим кріплення) 30W 6400K білий 016-052-0030-010
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED.
Переваги світлодіодної панелі STELLA-30:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – врізний
- Напруга мережі – 100-265 B
- Потужність лампи - 30 Вт
- Колір світіння - 6400K
- Світловий потік – 2850 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 223х223х19 мм
- Технічна особливість - регульоване кріплення(55-200мм)
- Колір – білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 30 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 2850 лм |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22.3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø223x19 mm |
| Врізний отвір | Ø55-Ø200 mm (регулюється) |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 223 |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485,05 ₴


