
Світильник врізний "STELLA-36" (з регульованим кріплення) 36W 4200K білий
407,18 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-052-0036-030
+380 (67) 392-86-67
Олександрповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний "STELLA-36" (з регульованим кріплення) 36W 4200K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 55 – 200 мм (регулюється) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 36 |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 223 мм х 19 мм |
| Світловий потік | 3420 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407,18 ₴

