Світильник накладний "ARINA-28" 28W 6000к
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 28 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 283 мм x 283 мм x 28 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6000K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490,39 ₴

