
Прожектор світлодіодний "ASLAN-50"БІЛИЙ 50W 6400K
385,82 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-010-0050-040
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "ASLAN-50"БІЛИЙ 50W 6400K
Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту - IP65. Прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. В даному прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує качественное освітлення та тривалий термін служби до 30000 годин.
Переваги світлодіодного прожектора ASLAN-50:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).
- швидкий та зручний монтаж.
Комплект поставки:
- прожектор світлодіодний – 1шт.
- інструкція з експлуатації – 1шт.
- інструкція із встановлення – 1шт.
- упаковка – 1шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 5750 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-250 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 22.4 см |
| Висота | 16.4 см |
| Ширина | 3.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Потужність | 50 |
| Кут розсіювання | 100° |
| Розміри (ДхШхВ) | 163,7 мм * 224,3 мм * 30,5мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 400 W |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385,82 ₴