Світильник настільний акумуляторний AYSU 10 W білий
Світлодіодна настільна лампа Horoz Electric AYSU потужністю 10Вт.
Світильник працює від акумулятора та оснащений функцією, яка дозволяє регулювати яскравість настільного освітлення шляхом зміни потужності світлового потоку.
Є три режими роботи - сильний, середній, слабкий
Характеристики:
- Акумулятор – 3,7/1200mah літієва
- Час зарядки – 6-8ч
- Час роботи від акумулятора - до 2 год (сильне світло), до 3 год (середнє світло), до 35 год (слабке світло)
- Максимальна потужність, Вт – 10
- Світловий потік, Лм - 150 Lm (сильний), 200+3 Lm (середній), 5 Lm (слабкий)
- Тип кріплення – на поверхню
- Тип вимикача – на корпусі (сенсорна система керування, димування)
- Ступінь захисту – IP20
- Колір - білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Світловий потік | 200 лм |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 415 мм * 150 мм * 150 мм |
| Термін експлуатації | 15000 вкл./викл. |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Додатково | Гнучка ніжка Сенсорне керування Димер |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| батарія | 3,7v1200mah літієва |
| Тривалість роботи від акумулятора | 2 год/сильне світло 3 год/ середнє світло 35 год/ слабке світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809,46 ₴

