
Світлодіодний прожектоp на сонячній батареї LED "SPARROW-16" 10 W
1 343,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-022-0016-010
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світлодіодний прожектоp на сонячній батареї LED "SPARROW-16" 10 W
Автономний вуличний світильник із вбудованою сонячною батареєю та акумулятором. Використовується для зовнішнього висвітлення приміщень різного призначення. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь вологозахисту - IP54. Вбудований датчик світла дозволяє регулювати освітлення в залежності від часу доби.
Світильник можна використовувати як аварійний у домашніх умовах, заряджаючи його на підвіконні від денного світла.
Повністю автономний LED прожектор з акумуляторною батареєю, сонячною панеллю та пультом дистанційного керування.
Час його зарядки: 12-13 годин та тривалість свічення: 12-15 годин.
Також у SPARROW є функція SOS сигнал, яка буде дуже корисна у надзвичайних ситуаціях або для привернення уваги до себе чи своєї локації. Наприклад, у походах, у разі автомобільної аварії чи поломки на дорозі, а також під час евакуацій чи інших кризових ситуацій.
Характеристики:
- Тип - світлодіодний прожектор
- Джерело світла - світлодіоди типу SMD LED
- Потужність, Вт - 10
- Світловий потік – 1600лм
- Тривалість робіт – 12-15ч
- Час зарядки - 12-13ч
- Живлення - від акумулятора 2600mAh
- Сонячна панель - 1.6W 5.5V
- Ступінь захисту - ІР54
- Колір корпусу – чорний
- Колір свічення - холодний білий 6400К
- Габарити 180.7х146х122.3мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 180.7 мм х 146 мм х 122.3мм |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Додатково | Три режима світіння Настінний та наземний монтаж Функція SOS Датчик руху |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| батарія | 2600 mah |
- Ціна: 1 343,46 ₴


