
Прожектор світлодіодний Remix-20 20W RGB+білий
508,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-020-0020-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний Remix-20 20W RGB+білий з пультом
Світлодіодний прожектор призначений для фасадної підсвічування різних будівель, пам'ятників, кафе і т.д.
Завдяки технологи LED даний прожектор дає максимальний рівень кольорового підсвічування, при цьому витрачає небагато електроенергії.
У комплекті є пульт управління для дистанційного контролю прожектора.
Переваги:
- Широкий спектр кольорової гами;
- Вологозахищений IP65, підходить для вуличного використання;
- Легкість монтажу і компактні розміри;
- Економічне енергоспоживання;
- Алюмінієвий корпус з порошковим фарбуванням забезпечує стійкість до навколишнього середовища;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB, Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 11 см |
| Висота | 9 см |
| Ширина | 2.8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 118 мм х 28 мм х 1103мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Робоча напруга | 100-260V/50-60hz |
| Додатково | RGB + білий |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508,19 ₴

