Ліхтарик ручний KOLLER - компактний світлодіодний ліхтар, який працює від акумулятора. Зручна модель переносного освітлювача ідеально підходить для аварійного освітлення.
Галузь застосування:
- промислові об'єкти;
- приватних домоволодіння;
- освітлення на природі (намети, кемпінг);
- резервне висвітлення;
- евакуаційне висвітлення.
Характеристики:
- Джерело світла – світлодіоди типу SMD LED
- Потужність, Вт - 1 + 0.5
- Світловий потік – 80лм
- Час зарядки - 6-8г
- Живлення - від акумулятора 3.7V, 1200mAh літієвий
- Розмір 104х36 мм
- Ступінь захисту - ІР20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Світловий потік | 80 лм |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи | 8 годин |
| Особливості ліхтаря | Вбудований акумулятор |
| Колір | Червоний |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 104 мм |
| Ємність акумулятору | 1200 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1W + 0.5W |
| Розміри (ДхШхВ) | 36 мм х 104 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Робоча напруга | 220-240V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 8000K – 12 000K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| батарія | 3.7V 1200Ah літієвий |
| Час заряджання | 6-8 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴


