
Світодіодний LED торшер NORMAN білий 15W
3 446,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 046-004-0015-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світодіодний LED торшер NORMAN білий 15W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | диммерується; має пульт |
| Колірна температура, К | 3000K — 4000К-600К |
| Кут розсіювання | 110° |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність | 15 |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1460 мм * 650 мм * 272 мм |
| Світловий потік | 1000 lm лм |
| Степінь захисту IP | IP 20 |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 446,08 ₴
