
Світильник світлодіодний для високих стель LED "HERKUL-200" 200 W
4 865,63 ₴
- Немає в наявності
- Код: 063-009-0200-010
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світильник світлодіодний для високих стель LED "HERKUL-200" 200 W
Світильник промисловий вологозахищений підвісний HERKUL-200 – довговічний та енергоефективний індустріальний підвісний LED світильник. Завдяки вбудованим світлодіодам, при мінімальному споживанні електроенергії, світильник генерує потужний світловий потік і створює необхідну видимість для робочої зони. При цьому дозволяє вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Світло розподіляється рівномірно без пульсацій.
HERKUL має алюмінієвий корпус з системою радіаторів пасивного охолодження з високим коефіцієнтом тепловіддачі, завдяки чому захищений від перегріву при тривалій роботі, що особливо важливо для підприємств, які працюють в кілька змін.
Завдяки високому ступеню захисту ІР65, даний промисловий LED світильник може застосовуватися в приміщеннях з агресивними факторами виробництва такими як: вібрація, високі або низькі температури, запиленість, висока вологість, присутність хімічно агресивних речовин, тощо.
Особливості:
- До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
- Економно споживає електрику
- Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
- Висока енергоефективність
- Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
- Швидкість увімкнення – вмикаються миттєво та забезпечує стабільне світіння без мерехтінь
- Відсутність шумів при роботі
- Високий ступнь захисту від вологи та пилу – ІР65
- Не вимагають обслуговування протягом всього терміну служби
Характеристики:
- Робоча напруга - 100-260В
- Ступінь захисту – IP65
- Потужність – 200 Вт.
- Світловий потік – 30000 Лм.
- Колірна температура – 6400К.
- Колір – чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Форма | Кругла |
| Потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 30000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 90 |
| Розміри (ДхШхВ) | 360 мм*46 мм*130*167 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 г. |
| Робоча напруга | 100 - 260 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | LED додаток |
| Можливість регулювання висоти | Да |
| Колір арматури (основа) | Чорний |
| Форма плафона | Кругла |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Потужність лампи | 200 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
- Ціна: 4 865,63 ₴
