
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "SPIDER-16" 16W
982,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-021-0016-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "SPIDER-16" 16W
Автономний, мобільний LED прожектор прожектор з акумуляторною батареєю та сонячною панеллю. Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, виїздів на природу, кемпінгу. Висока ефективність світлодіодів дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь пило- та вологозахисту - IP54. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує тривалий термін служби.
Переваги світлодіодного прожектора SPIDER-16:
- економічність.
- автономність.
- альтернативне джерело живлення.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Час роботи від акумулятора – 12-15ч
- Потужність – 16 Вт
- Світловий потік (лм) – 1600 Lm
- Колірна температура, К - 6400K
- Ступінь захисту IP - IP54
- Сонячна панель - 1w 5v
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 14.7 см |
| Висота | 16.5 см |
| Ширина | 3.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 16 |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Додатково | панель 1w 5v |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| батарія | 2600mah |
| Тривалість роботи від акумулятора | 12-15 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982,56 ₴
