
Світильник світлодіодний для високих стель "ARTEMIS-300" 300 W
3 915,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-003-0300-010
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Світильник світлодіодний для високих стель "ARTEMIS-300" 300 W
Світильник промисловий вологозахищений підвісний ARTEMIS-300 – довговічний та енергоефективний індустріальний підвісний LED світильник. Завдяки вбудованим світлодіодам, при мінімальному споживанні електроенергії, світильник генерує потужний світловий потік і створює необхідну видимість для робочої зони. При цьому дозволяє вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Світло розподіляється рівномірно без пульсацій.
ARTEMIS має алюмінієвий корпус з системою радіаторів пасивного охолодження з високим коефіцієнтом тепловіддачі, завдяки чому захищений від перегріву при тривалій роботі, що особливо важливо для підприємств, які працюють в кілька змін.
Завдяки високому ступеню захисту ІР65, даний промисловий LED світильник може застосовуватися в приміщеннях з агресивними факторами виробництва такими як: вібрація, високі або низькі температури, запиленість, висока вологість, присутність хімічно агресивних речовин, тощо.
Особливості:
- До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини
- Економно споживає електрику
- Пожежобезпечність, завдяки низькому нагріванню діоду
- Висока енергоефективність
- Екологічність – утилізується, як побутові відходи, не вимагають спеціального догляду
- Швидкість увімкнення – вмикаються миттєво та забезпечує стабільне світіння без мерехтінь
- Відсутність шумів при роботі
- Високий ступнь захисту від вологи та пилу – ІР65
- Не вимагають обслуговування протягом всього терміну служби
Характеристики:
- Робоча напруга - 85-265В
- Ступінь захисту – IP65
- Потужність – 300 Вт.
- Світловий потік – 20000 Лм.
- Колірна температура – 6400К.
- Колір – чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 300 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 20000 лм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 300 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Розміри (ДхШхВ) | 395 мм * 85 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 3 915,11 ₴

