
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TURBO-800" 800W 3000K-4200K-6400K
2 318,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-027-0800-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний на сонячній батареї "TURBO-800" 800W 3000K-4200K-6400K
Автономний, мобільний LED прожектор прожектор з акумуляторною батареєю та сонячною панеллю. Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, виїздів на природу, кемпінгу. Висока ефективність світлодіодів дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь пило- та вологозахисту - IP44. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує тривалий термін служби.
Переваги світлодіодного прожектора TURBO-800:
- економічність.
- автономність.
- альтернативне джерело живлення.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колірна гамма | Холодний білий, Нейтральний, Теплий білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Потужність | 800 Вт |
| Світловий потік | 2733 лм |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 24.4 см |
| Висота | 27.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оранжевий |
| Розміри (ДхШхВ) | 277 мм х 66 мм х 244.5мм |
| Термін експлуатації | 25.000 |
| Колірна температура, К | 3000K, 4200K, 6400K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | Час зарядки 5- 7год |
| Тривалість роботи від акумулятора | 6-8 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 318,90 ₴

