
Подовжувач 2 гнізда 2 М
218,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 200-202-203
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач 2 гнізда 2 М
Довжина – 2м
Подовжувач Teb Elektrik дозволяє підключати пристрої на відстані від стаціонарних розеток. Використовується в електричних мережах 220В для підключення приладів з максимальною сумарною потужністю 2кВт.
Корпус подовжувача виконаний з термопластика.
Подовжувач оснащений 2 розетками без заземлення та ступенем захисту IP20.
Максимальне навантаження – 2000Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр-подовжувач |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Вимикач | Ні |
| Довжина шнура | 2 м |
| Кількість жил | 2 |
| Колір корпусу | Білий |
| Заземлення | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Довжина дроту | 2 м |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Потужність навантаження | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 220-250V 50Hz |
| Довжина кабелю | 2м |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальне навантаження | 10А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218,50 ₴