
Вентилятор 12W (10 см)
526,44 ₴
- Готово до відправки
- Код: 500-000-100
- +380 (67) 392-86-67Олександр
Вентилятор 12W (10 см) - це надійний витяжний вентилятор від компанії Horoz Electric(), виготовлений з якісних матеріалів.
Витяжні вентилятори встановлюються в основному в місцях, де утруднений або відсутній природний повітрообмін, наприклад, у ванних кімнатах, туалетах або кухнях.
Призначений для видалення запахів та вологості з ванної кімнати, туалету та інших приміщень, в яких потрібна додаткова вентиляція.
Вентилятори для витяжки можуть встановлюватись у витяжну шахту безпосередньо або за допомогою повітроводу. Слід враховувати, що при монтажі через повітропровід рівень шуму незначно збільшується, а продуктивність вентиляції зменшується.
При монтажі всі місця з'єднання вентилятора з повітроводом або шахтою необхідно герметизувати.
Особливості конструкції:
- довговічність
- безпека
- Універсальність
- простий догляд
Характеристики:
- Робоча напруга – 220-240В
- Потужність, Вт – 12
- Ступінь захисту, IP – 20
- Рівень шуму, дБ – 43
- Потік повітря, м³/година - 100
- Врізний отвір, мм – 100
- Розмір – 158х158х85х13
- Колір – білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Витрата повітря | 100 куб.м/год |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 13 мм |
| Монтажна глибина внутрішньої частини | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 12 |
| Розміри (ДхШхВ) | 158 мм*13мм*85мм |
| Врізний отвір | 100 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Бренд | Teb Elektrik |
- Ціна: 526,44 ₴
