
Світильник "BEGONYA-3" (Е27, чорний)
496,18 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-010-118
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник "BEGONYA-3" (Е27, чорний)
Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, будь-яких ґрунтових ділянок. Ступінь вологозахисту - IP44.
Світильник має стандартний цоколь Е27, завдяки широкому спектру світлодіодних ламп, можна домогтися необхідної вам яскравості освітлення.
Світильник відмінно виглядатиме з прозорими філаментними лампочками і дуже ефектно з лампочками з ефектом полум'я.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Цоколь | E27 |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | max.40 W (ламп.розжарювання) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 380 мм * 770 мм |
| Робоча напруга | 230 V |
| Додатково | стійкий до пошкодженнь |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Бренд | Teb Elektrik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 496,18 ₴