
Світильник садово-парковий "ORCHID-1" (Е27, чорний) стовпчик
451,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-000-121
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник садово-парковий "ORCHID-1" (Е27, чорний) стовпчик - використовується для зовнішнього декоративного освітлення під'їзних доріжок, оформлення територій кафе, ресторанів, приватних будинків, а також будь-яких інших ґрунтових ділянок.
Висока ефективність світлодіодів дозволяє висвітлити необхідну територію. Ступінь вологозахисту - IP44.
ПЕРЕВАГИ ORCHID-1:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Світильник встановлюється на поверхню.
Як джерело світла використовується світлодіодна лампочка Е27 (у комплект не входить), максимальна потужність – 20Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Цоколь | E27 |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір плафона | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 32.7 см |
| Діаметр | 15.2 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний (сірий) |
| Потужність | max.40 W (ламп.розжарювання) |
| Розміри (ДхШхВ) | 152mm*327.5mm |
| Робоча напруга | 230 V |
| Додатково | стійкий до пошкодженнь |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Бренд | Teb Elektrik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451,68 ₴
