Світильник садово-парковий "ORCHID-1" (Е27, сірий) стовпчик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Teb Elektrik |
| Додатково | стійкий до пошкодженнь |
| Колір | Сірий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | max.40 W (ламп.розжарювання) |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 152mm*327.5mm |
| Степінь захисту IP | IP 44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴
