
Світлодіодний світильник вологозахищений ARTOS-15 15W IP65 білий 6400К
297,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-002-127
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вологозахищений ARTOS-15 15W IP65 білий 6400К
Даний світильник ARTOS-15 від компанії Teb Elektrik має дуже низьке енергоспоживання 15W і забезпечує світловий потік в 1500 LM з колірною температурою світіння 6400К, що є яскравим холодним білим світлом.
Світлодіодний світильник Teb Elektrik ARTOS-15 використовують у житлових та громадських приміщеннях, офісах. Світильник Teb Elektrik ARTOS-15 має високий ступінь пожежної безпеки та тривалий термін експлуатації.
Характеристики:
- Тип світильника - Накладний
- Напруга мережі - 220~240 B
- Потужність лампи - 15 Вт
- Колір світіння - 6400K
- Світловий потік - 1500 лм
- Ступінь захисту - IP65
- Висота - 65,5 мм
- Діаметр - 163 мм.
- Колір - білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Teb Elektrik |
| Стан | Новий |
| Потужність | 15 Вт |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 163 см |
| Висота | 65.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 163 мм * 65.5 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | Teb Elektrik |
| Форма | Круглий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297,26 ₴
