
Подовжувач на котушці 20 метрів (ПВС 3х1,5) з заземленням (4 гнізда)
1 695,01 ₴
- Готово до відправки
- Код: 310-020-101
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжувач на котушці 20 метрів (ПВС 3х1,5) з заземленням (4 гнізда)
Довжина – 20м
Подовжувач на котушці Lemanso дозволяє підключати пристрої на значній відстані від стаціонарних розеток. Використовується в електричних мережах 220В для підключення приладів з максимальною сумарною потужністю 2,3кВт.
Корпус подовжувача виконаний з вогнестійкого пластику та оснащений зручною рукояткою для перенесення.
Подовжувач оснащений 4 розетками із заземленням та ступенем захисту IP20.
Максимальне навантаження при змотанному кабелі - 800Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип подовжувача | Подовжувач на котушці |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Вимикач | Ні |
| Довжина шнура | 20 м |
| Кількість жил | 3 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Перетин жил | 1.5 кв.мм |
| Спосіб намотування кабелю подовжувача | Ручна |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Довжина дроту | 20 м |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Потужність навантаження | 2300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 2300W |
| Робоча напруга | 220-250V 50Hz |
| Тип кабелю | ПВС 3х1,5 |
| Довжина кабелю | 20м |
| Кількість розеток | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695,01 ₴