
Світлодіодний світильник вологозахищений 10W з датчиком руху HECTOR-10 IP54
746,71 ₴
- Немає в наявності
- Код: 071-012-0010-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодний світильник вологозахищений 10W з датчиком руху HECTOR-10 IP54
Накладний світлодіодний LED світильник 10Вт з мікрохвильовим датчиком руху.
Світильники HECTOR-10 застосовуються для загального або місцевого освітлення в житлових, офісних або торгових приміщеннях, ванних кімнатах і на сходових клітках.
Переваги led світильників з мікрохвильовим датчиком руху:
- Низьке енергоспоживання
- Простота монтажу
- Тривалий термін експлуатації
Характеристики:
- Тип світильника – світлодіодний (LED)
- Спосіб монтажу – накладний (настінний, стельовий)
- Тип лампи – вбудований світлодіод (LED)
- Потужність – 10 Вт
- Колірна температура – 4200К
- Світловий потік – 800 Лм
- Номінальна напруга – 165-265В
- Ступінь захисту – IP54
- Матеріал виробу – пластик
- Розмір - 119х212х44,5мм
- Максимальна висота встановлення – до 8 м
- Колір - білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна гамма | Нейтральний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колірна температура | 4200К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 165-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір плафона | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 212x119x44.5 mm |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Додатково | з датчиком руху |
| Бренд | Horoz Elektrik |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746,71 ₴

