
Лампа світлодіодна "HOROSCOPE - 9" 9W RGB+2700K-6500K
412,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-084-0009-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "HOROSCOPE - 9" 9W RGB+2700K-6500K
Розумна світлодіодна лампа системи Розумний Дім Wi-Fi з регульованою кольоровою гамою та яскравістю.
Основну програму можна встановити в магазині програм Google Play або відсканувати QR-код в інструкції.
Підтримка операційних систем:
- iOS 8.0 та вище
- Android 4.1 та вище
Особливості:
- Керування смартфоном
- Широка кольорова гама 16 мільйонів кольорів
- Різні режими – білий, кольоровий
- Регульована яскравість свічення
- Завдяки використанню світлодіодів забезпечується тривалий термін служби
Характеристики:
- Потужність, Вт - 9
- Колірна гама - 16 млн. (6500К +2700К + RGB)
- Світловий потік, Лм - 800
- Цоколь - E27
- Розмір - 60x108 мм
- Вхідна напруга - AC 220-240В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 9 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-360, 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 108 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 185° |
| Термін експлуатації | 25 000 рік. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | RGB+2700K-6500K |
| Додатково | Управління телефоном |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Управління | WiFi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 412,96 ₴

