Гірлянда вулична світлодіодна вологозахищена AMBIANCE
Виготовлена з якісних матеріалів, які витримають дощ чи снігопад.
Застосування:
- альтанки
- паркани
- фасади
- даху
- дерева
Характеристики:
- довжина 18м
- кількість ламп – 18
- управління - пульт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Режим роботи | Динамічний |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 24 шт. |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Стан | Новий |
| Управління | Пульт ДУ |
| Розміри | |
| Довжина | 18000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри (ДхШхВ) | 18 м |
| Робоча напруга | 220-240V/24V |
| Колірна температура, К | RGB |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 347,38 ₴



