Світильник накладний "SOFIA/S-24" 24W 6400K чорний
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED Матеріал плафона - пластик.
Переваги світлодіодної панелі SOFIA/S-24:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики:
- Тип світильника – накладний
- Напруга мережі – 100-265 B
- Потужність лампи - 24 Вт
- Колір світіння 6400K
- Світловий потік – 2160 лм
- Ступінь захисту - IP20
- Розмір - 170х170х38 мм
- Колір – чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Колірна температура | 6400К |
| Світловий потік | 2160 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Діаметр | 17 мм |
| Висота | 3.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання | 120° |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм х 38мм |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Ширина (діаметр) (мм) | 170 |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | LED додаток |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Настінно-стельовий світильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635,91 ₴

