
Світильник трековий "BREMEN-40" 40W 4200 чорний
612,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-031-0040-020
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий "BREMEN-40" 40W 4200 чорний - це світильник спрямованого освітлення, застосовується як освітлення в житлових будинках, торгових залах, галереях, вітринах магазинів, виставкових центрах. Використовується, коли потрібно досягти акцентного освітлення, зонування площі або виділення окремих предметів або архітектурних форм. Завдяки можливості обертати лампу на 360 ° можна легко виділити такі об'єкти як прилавки і вітрини магазинів, різні зони відпочинку, архітектурні форми інтер'єру приміщення.
Світлодіодний (LED) трековий світильник Horoz Electric "BREMEN-40" 40W 4200K - світильник з вбудованим світлодіодним модулем використовується для монтажу на трековому шинопроводі.
Переваги:
- Спрямоване яскраве освітлення
- Можливість переміщення по трековій лінії, повертати у будь-якому напрямку, під будь-якими кутами
- Нешкідливість, відсутність шкідливих інфрачервоних та ультрафіолетових випромінювань
Характеристики:
- Напруга 160-250В
- Потужність - 40Вт
- Ступінь захисту - IP20
- Світловий потік – 3000Лм
- Температура світіння - 4200К
- Матеріал основи – алюміній, пластик
- Колір виробу - чорний
- Ступінь захисту - IP20
- Діаметр - 88 мм
- Довжина плафона – 180 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Колірна температура | 4200К |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Форма | Циліндрична |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 40 |
| Кут розсіювання | 24° |
| Термін експлуатації | 30.000 |
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612,32 ₴
