
Світлодіодний світильник Lemanso 2W 6500К з д/руху LM31012
282 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM31012
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лінійний світлодіодний світильник Lemanso 2W 6500К з д/руху LM31012
Лінійний світлодіодний світильник з естетичним та лаконічним дизайном. Відсутність зайвих елементів на корпусі дає можливість розміщувати їх у широкому переліку просторів.
Особливості та переваги:
- Степень защиты - IP20
- Розсіювач із полікарбонату, стійкого до УФ
- Простий дизайн та легка безпечна установка
- Відповідність нормам безпеки
- Драйвер вмонтований у корпус.
Характеристики:
- Робоча напруга 180-265 ст.
- Потужність - 2 Вт.
- Живлення - Від акумулятора • Від мережі
- Технічні особливості – USB шнур; Вимикач; Датчик руху;
- Колірна температура - Холодний (6500к)
- Колір - білий.
- Розміри, мм - 210х18,5х17мм
- Ступінь захисту – IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Lemanso |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Потужність | 2 Вт |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 180-265 |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал каркасу | Полікарбонат |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 18 см |
| Вага | 0.1 г |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Харчування | Від акумулятора; От сети |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 282 ₴


