
Прожектор світлодіодний "PARDUS-50" 50W 6400K чорний
465,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-028-0050-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "PARDUS-50" 50W 6400K чорний
Використовується для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомийок, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію ступінь пило- та вологозахисту - IP65. Прожектор не боїться вологи, опадів, пилу. В даному прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, що забезпечує качественное освітлення та тривалий термін служби до 30000 годин.
Переваги світлодіодного прожектора PARDUS-50:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань у діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пилу, вологи, низьких температур).
- швидкий та зручний монтаж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 100-265 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 18.3 см |
| Висота | 16.9 см |
| Ширина | 2.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Кут розсіювання | 100° |
| Розміри (ДхШхВ) | 169 мм * 183 мм * 29 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465,03 ₴
