
Адаптер 200W "VEGA-200"
606,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: 082-001-0200-010
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер (блок живлення) 200W "VEGA-200"
Джерело живлення постійної напруги в герметичному корпусі Horoz Electric.
Продукція Horoz Electric відрізняється високою якістю та надійністю.
Стійкий до перепадів напруги 176-265V
Характеристики:
- Виробник - Horoz Electric
- Напруга - 12V DC
- Потужність – 200Вт
- Клас захисту - IP20
- Вхідна напруга – 176-265В
- Сила струму – 17A
- Розмір – 220х67х40мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Мінімальна вхідна напруга | 176 В |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Вихідний струм, не більше | 17 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 мм * 67 мм * 40 мм |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Вихідний струм | 17 A |
| Клас захисту IP | 20 |
| Вихідна напруга (В) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606,09 ₴

