
Лампа світлодіодна "Filament flame - 4" 4W свічка на вітрі Е14 4200К
71,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-014-0004-030
+380673928667
- +380 (67) 392-86-67Олександр
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "Filament flame - 4" 4W свічка на вітрі Е14 4200К
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
| Потужність | 4 |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Кут розсіювання | 360° |
| Розміри (ДхШхВ) | 118 мм * 35 мм |
| Термін експлуатації | 20 000 годин |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Тип цоколя | Е 14 |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71,20 ₴